Maksājumu kartes

Saviem klientiem uzņēmumiem piedāvājam starptautiskās maksājumu kartes ar kurām iespējams norēķināties par pirkumiem vai pakalpojumiem, kā arī izņemt skaidru naudu jebkurā pasaules valstī.

Droši norēķini

Visas mūsu maksājumu kartes ir viedkartes, kurās ir iestrādāts čips jeb mikroprocesors, kas sniedz papildu drošību, jo darījuma autorizācijas brīdī tiek pieprasīts PIN kods. Papildus čipam visām kartēm ir arī magnētiskā josla, kas dod iespēju norēķināties, ja tirdzniecības vietās viedkartes netiek pieņemtas.

Naudas līdzekļu drošība

Lai gan naudas līdzekļi atrodas bankā, izmantojot maksājumu karti, Klientam ir iespēja piekļūt tiem 24h diennaktī. Turklāt, izmantojot Internetbanku vai zvanot diennakts Klientu centram, Klientam ir iespēja nepieciešamības gadījumā ātri nobloķēt karti.

Ērti norēķini

Lietojot maksājumu karti, iespējams norēķināties jebkurā valūtā, līdz ar to ceļojuma laikā nav jāuztraucas par valūtas konvertēšanu.

Informācija par kartēm

Saviem Klientiem, maksājumu karšu lietotājiem, bez maksas piedāvājam dalību autonomu Avis un Hertz privilēģiju klubos, kā arī iegādāties apdrošināšanu ar izdevīgiem nosacījumiem.